O mnie


Mam 60 lat, od urodzenia mieszkam i pracuję na ziemi sochaczewskiej. Posiadam wykształcenie wyższe, magisterskie.

Od wielu lat jestem nauczycielem i dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie. Przewodniczyłem Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej I i II kadencji Rady Gminy w Iłowie oraz Komisji Gospodarki i Mienia Publicznego Rady Powiatu w Sochaczewie I kadencji. Byłem też przewodniczącym Rady Powiatu w Sochaczewie (II i III kadencji). W IV kadencji pełniłem funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. W obecnej (V kadencji) jestem radnym powiatowym i członkiem Zarządu Powiatu. Ponadto jestem przewodniczącym Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Iłowie.

Umiem słuchać ludzi, rozmawiać z każdym człowiekiem, pomóc w potrzebie. Jestem bezpartyjny, gdyż od przynależności partyjnej ważniejszy jest dla mnie człowiek. Cenię sobie niezależność i możliwość działania na rzecz dobra wspólnego w mojej okolicy.

Jestem przygotowany do pracy w samorządzie – ukończyłem studia podyplomowe z prawa samorządowego w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Mam również ogromne doświadczenie praktyczne - zaufało mi wielu ludzi, dzięki czemu mogłem ich reprezentować jako radny powiatowy I, II, III i IV  kadencji.

Prywatnie jestem żonaty, wraz z żoną Ewą mam dwóch synów: Radosława i Michała.